Dom Kultury Jowisz w Gaworzycach - Aktualności
banner2d.jpg

1 maja, już po raz dziewiętnasty, odbył się Regionalny Przegląd Piosenki i Tańca pod honorowym patronatem Starosty Polkowickiego. W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież z powiatu polkowickiego, głogowskiego, lubińskiego i nowosolskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów, a poniżej podajemy listę laureatów, którzy zachwycili jury i otrzymali wyróżnienia oraz nagrody.
Jury w składzie: Elżbieta Stachowiak – przewodnicząca, Krystyna Stachów, Sara Matelska i Waldemar Stachowiak po przesłuchaniu solistów i zespoły postanowiło nagrodzić niżej wymienionych uczestników w następujących kategoriach:
1.Soliści:
- soliści-kl. I- III
I miejsce – Kalina Tryniszewska- SP nr 8 w Lubinie
II miejsce - Vanessa Szanter - SP w Rzeczycy
III miejsce- Piotr Sell - SP nr 8 w Lubinie
wyróżnienie - Gabriela Róg – SP Chocianów
wyróżnienie - Amelia Cieślak - SP Gaworzyce
- soliści IV- VII
I miejsce - Julia Staniszczak –SP nr 8 w Lubinie
I miejsce - Maria Rogalska SP nr 8 w Lubinie
II miejsce - Oliwia Stefanowska - Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie
II miejsce- Joanna Snoch- Ośrodek Kultury i Sportu w Nowym Miasteczku
III miejsce - Piotr Sell - SP nr 8 w Lubinie
III miejsce -Emilia Pyziak – SP Jerzmanowa
wyróżnienie – Maja Rygiel - SP Gaworzyce
wyróżnienie- Jakub Cisanowski - Gołaszyn
wyróżnienie -Natalia Bielewicz- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Stypułowie
wyróżnienie- Kacper Grześkiewicz-SP nr 8 w Lubinie
wyróżnienie- Julia Grzelka- SP Chocianów
- soliści - gimnazjum
I miejsce – Łucja Pobihuszka- Gimnazjum w Grębocicach
II miejsce- Aleksandra Stemplewska - ZSP w Radwanicach
III miejsce- Oliwia Starmach Gimnazjum w Grębocicach

2. Zespoły taneczne:
- grupa młodsza: I miejsce - Zespół Dorociaki - Chocianowski Ośrodek Kultury
II miejsce – JZM- Dom Kultury „Jowisz” w Gaworzycach
III miejsce- zespół Buczusie- SP Buczyna
wyróżnienie – Pszczółki Przedszkole w Tarnówku
wyróżnienie- Szkoła Tańca Rytm I- Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury
w Bytomiu Odrzańskim
- grupa średnia: I miejsce- LUZ- Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie
I miejsce- Szkoła Tańca Rytm II- Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury
w Bytomiu Odrzańskim
II miejsce – Mażoretki - Huty Miedzi Głogów
III miejsce- BU CZA CZA -SP Buczyna
wyróżnienie- Duet- Julia i Michał - Anima Danza Głogów
- grupa starsza:
 I miejsce- DK- log - Dom Kultury "Jowisz" w Gaworzycach
II miejsce- Mażoretki - Huty Miedzi Głogów
III miejsce – Gimnazjum Grębocice
Serdecznie dziękujemy instruktorom za chęć i trud włożony w przygotowanie swoich podopiecznych.
Podziękowania należą się również zgromadzonej publiczności, która kibicowała swoim faworytom. Laureatom raz jeszcze serdecznie gratulujemy, a wszystkim wykonawcom bardzo dziękujemy za udział.

 

Informacje o naborze

 

 

Kalendarz wydarzeń

Last month May 2018 Next month
S M T W T F S
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

091869
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym
W tym miesiącu
W ubiegłym
Razem
3
32
35
91670
776
1038
91869
Twoje IP 54.224.151.24

Ostatnio w DK Jowisz

No events

LINKI


 

 


 Nasze działania wspiera:

 

 

 

 

 

 

 

 

PFRON

 

 

 

 

 

Gospodarstwo rolne 

M. Gabrysz

 

Gospodarstwo rolne

A. Ganczarski

PPHU TECHROL Sp. z o.o.

Bank Spółdzielczy

w Przemkowie

 

 

 

Jowisz w obiektywie

Dofinansowano ze środków
Narodowego Centrum Kultury
w ramach programu Dom Kultury
+ Inicjatywy lokalne 2013