Dom Kultury Jowisz w Gaworzycach - Aktualności
banner2d.jpg

Dom Kultury „Jowisz” w Gaworzycach serdecznie zaprasza przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej do wzięcia udziału w regionalnym konkursie plastycznym „Wkrótce wiosna”. Konkurs skierowany jest przedszkolaków i do uczniów szkół podstawowych klas od I do VIII. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody.
Prace wraz z opisaną metryczką należy przesłać do 03 kwietnia 2020 r. do siedziby Domu Kultury”Jowisz” na adres ul. Dworcowa 95, 59-180 Gaworzyce.
Pozostałe informacje dotyczące szczegółów konkursu dostępne są w załączonym regulaminie, pod numerem tel.781316100 oraz pod adresem e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin

Metryczka

Czas ferii zimowych dobiegł końca. Jak co roku dom kultury zorganizował zajęcia dla dzieci i młodzieży, podczas których nie mieli oni czasu na nudę. Przez okres dwóch tygodni spotykaliśmy się na warsztatach stacjonarnych w naszym pałacu oraz w bibliotece, ale były również wycieczki i wyjazdy. W tym roku wybraliśmy się do Zielonej Góry, gdzie wśród atrakcji znalazł się spektakl w Lubuskim Teatrze oraz pobyt na basenie, był wyjazd do O.K.Parku, kina, Bytomia Odrzańskiego, gdzie z przewodnikiem zwiedziliśmy miasto oraz wycieczka do Ostaszowa wraz z ciekawą lekcją edukacyjną. Na zakończenie ferii zorganizowana została wspólna zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży z całej naszej gminy. Mimo, iż ferie są czasem odpoczynku, w zajęciach uczestniczyła spora grupa naszych młodych mieszkańców. Były dla nich zatem nie tylko wytchnieniem od zajęć szkolnych, ale przede wszystkim czasem niezapomnianych wrażeń oraz nowych doświadczeń. Dziękujemy za wspólny, mile spędzony czas oraz życzymy naszym małym przyjaciołom dalszej, owocnej nauki w szkole.

W dniu wczorajszym, w naszym pałacu miało miejsce Spotkanie Noworoczne. Zebraliśmy się wspólnie, aby jeszcze przedłużyć czas świętowania, aby w rodzinnej, ciepłej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie. Okres Bożego Narodzenia jest dla nas wszystkich wyjątkowym czasem. Święta te są bowiem wielkim darem dla nas. Bóg stał się człowiekiem, zapłakał ludzkimi łzami, otworzył przed nami swoje ludzkie serce. Nie przyszedł On jednak do nas tylko w święta, ale przychodzi każdego dnia w roku. Oczekuje naszej dobroci, życzliwości, jest spragniony naszej poprawy. Musimy zatem dostrzegać Go w swoim życiu, dostrzegać Go w drugim człowieku.

Wczorajsze spotkanie rozpoczęliśmy od programu artystycznego. Wystąpiły dzieci i młodzież z domu kultury, zespół Polne Kwiaty, zespół Alebabki oraz chór Laudate Dominum działający przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie.
Wśród zebranych gości obecny był proboszcz naszej parafii ks. Lech Świdziniewski, Pan Jacek Szwagrzyk- Wójt Gminy, Starosta Polkowicki- Pan Kamil Ciupak oraz sołtys Gaworzyc- Pan Jan Rygiel.
Po zaprezentowanym programie artystycznym zgromadzeni mieli jeszcze okazję porozmawiać i kolędować przy kawie, herbacie oraz przygotowanym poczęstunku.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, obecność oraz mile spędzony czas.

 

 

Kalendarz wydarzeń

Last month December 2020 Next month
S M T W T F S
week 49 1 2 3 4 5
week 50 6 7 8 9 10 11 12
week 51 13 14 15 16 17 18 19
week 52 20 21 22 23 24 25 26
week 53 27 28 29 30 31

Licznik odwiedzin

264770
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W ubiegłym
W tym miesiącu
W ubiegłym
Razem
28
91
1695
262167
1573
2777
264770
Twoje IP 75.101.243.64

Ostatnio w DK Jowisz

No events

LINKI


 

 


 Nasze działania wspiera:

 

 

 

 

 

 

 

 

PFRON

 

 

 

 

 

Gospodarstwo rolne 

M. Gabrysz

 

Gospodarstwo rolne

A. Ganczarski

PPHU TECHROL Sp. z o.o.

Bank Spółdzielczy

w Przemkowie

 

 

 

Jowisz w obiektywie

Dofinansowano ze środków
Narodowego Centrum Kultury
w ramach programu Dom Kultury
+ Inicjatywy lokalne 2013